Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rdsm/domains/staremiasto.opole.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
DZIAŁANIA ZARZĄDU W TRAKCIE PANDEMI SARS-CoV-2 | Rada Dzielnicy Stare Miasto

Spotkanie Zarządu Rady Dzielnicy online

W aktualnej sytuacji staramy się być szczególnie aktywni dla mieszkańców naszej dzielnicy. Wczoraj mieliśmy spotkanie zarządu Rady Dzielnicy online. Bardzo zależy nam na tym, by w tej sytuacji komunikować na bieżąco aktywności oraz potrzeby mieszkańców. Też w ramach akcji Pomocy Sąsiedzkiej. Zbieramy potrzeby i staramy się na nie na bieżąco odpowiadać.

Główne tematy:

– Maseczki jako środek ochrony osobistej, zostaną przekazane do sklepów, zwłaszcza małych sklepów tzw. osiedlowych, na terenie naszej Dzielnicy, a także dla naszych listonoszy.

– Płyn dezynfekujący – zamówiliśmy, by rozdać po jednym, do sklepów, zwłaszcza tych „osiedlowych” na terenie Dzielnicy. Nadmiar płynów, będzie przekazywany do ww. miejsc, gdy tylko się skończą poprzednie. W takich małych sklepach nie ma takich środków ochrony, a uważamy, że powinny takowe być, przy samym wejściu, tak, aby każdy kto wchodzi i wychodzi, dwukrotnie dezynfekował dłonie.

– W sprawach bieżących i aktualnej sytuacji jesteśmy otwarci na propozycje mieszkańców i działamy dla dobra dzielnicy.

Realizacja w/w działań już niebawem.

Stale prowadzimy akcję Pomocy Sąsiedzkiej i prosimy o pomoc w procesie informacji.

Kontakt:
Tel.: 607 55 00 62
Mail.: piotr-koziol@o2.pl